Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kto tankuje taniej na Orlenie? To m.in. księża

419 "Czy wiecie, że księża mają specjalny rabat na paliwo w Orlenie?" - tak zatytułowany wpis w serwisie Wykop.pl wywołał lawinę komentarzy. Oficjalnie odpowiedział na nie także PKN Orlen, tłumacząc, że to "standardowa umowa biznesowa" - pisze money.pl
Reklama

Chodzi o wpis dodany przed weekendem, odsyłający do artykułu w serwisie Słowo Podlasia z czerwca tego roku. Był to czas, gdy benzyna Pb98 na stacjach paliw kosztowała ponad 8 zł.
"Tymczasem jest w Polsce spora grupa osób, która za każdy wlany do baku litr płaci mniej" - pisał wówczas serwis. To m.in. członkowie Solidarności, strażacy z OSP, żołnierze WOT i wreszcie duchowni. I to właśnie ta ostatnia grupa wzbudziła najwięcej emocji wśród użytkowników Wykopu.

- To standardowa umowa biznesowa zawarta na warunkach rynkowych. Z tego produktu, na zasadach rynkowych, korzystają również inne instytucje, stowarzyszenia, fundacje czy podmioty gospodarcze. Rabat negocjowany jest każdorazowo w zależności od realizowanego wolumenu sprzedaży - czytamy w komentarzu PKN Orlen.

Całość na money.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum