Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kubuś z loterią dla najmłodszych. Do wygrania nagrody z 3 kategorii

Kubuś wystartował z nową loterią dla najmłodszych. W ramach akcji “Wróć do szkoły z pasją” dzieci mogą zdobyć atrakcyjne nagrody i rozwijać swoje pasje.
Reklama

Nowa loteria to kolejne działanie marki Kubuś, która aktywnie zachęca dzieci do podążania za swoimi pasjami. Tym razem na uczestników czekają nagrody odpowiadające trzem sferom dziecięcych zajawek: sportowej, artystycznej i naukowej.

Aby wziąć udział w loterii i zyskać szansę na zdobycie wybranych nagród, wystarczy kupić 4 dowolne produkty marki Kubuś w okresie 01.08.2022-18.09.2022 i zarejestrować dowód zakupu na dedykowanej do tego stronie. 

Komunikacji loterii towarzyszą działania w przestrzeniach sklepowych: ekspozycje i nakładki na zabudowy oraz wyróżniające się ekspozycje w postaci autobusu wypełnionego produktami marki Kubuś. Wsparciem są również plakaty na quickboxach, moduły gazetkowe i banner na stronach klientów. W kanale digital swoje działania będą prowadzić influencerzy. Dodatkowe nagrody czekają również na klientów sieci Carrefour.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum