Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lego otwiera szósty sklep w Polsce. Tym razem w Łodzi

Sklep Lego w Łodzi będzie szóstym oficjalnym sklepem marki w Polsce i pierwszym w województwie łódzkim. To już trzecie otwarcie oficjalnego sklepu Lego w Polsce w tym roku. Nowy salon będzie dostępny dla odwiedzających już w październiku.
Reklama

Grupa LEGO ogłosiła kolejne otwarcie sklepu w tym roku. W październiku, zaraz po wrześniowym otwarciu w Gdańsku, rozpocznie swoje funkcjonowanie sklep w Łodzi. Ten zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Manufaktura. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom klienci sklepu będą mogli poznać w praktyce, na czym polega koncepcja „Retailtainmentu” – zakładająca połączenie zakupów z zabawą. 

W sklepie Lego będzie można się pobawić klockami

Obok dostępu do szerokiej oferty najnowszych zestawów LEGO, nowy sklep zaoferuje wyjątkowe możliwości spędzania czasu na kreatywnej zabawie klockami LEGO. Co miesiąc, na jego terenie, będą miały miejsce bezpłatne wydarzenia związane z budowaniem. Wśród wyjątkowych rozwiązań dostępnych tylko w sklepach LEGO znajdą się m.in.: ściana Pick a Brick LEGO wypełniona klockami różnych wielkości i kolorów czy Fabryka Minifigurek, w której można stworzyć swoją własną minifugurkę. 

W nowym sklepie LEGO do kupienia będą limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, a także produktowe nowości, wśród nich m.in.: LEGO Star Wars™ Ścigacz Luke'a Skywalkera, Harry Potter™ Pokątna aleja, Hotel Butikowy, Titanic czy Gwiaździsta noc Vincenta van Gougha. 

Wiele korzyści przewidziano także dla członków programu LEGO VIP, którzy oprócz ekskluzywnych prezentów będą mogli otrzymać podwójne punkty za zakupy w sklepie LEGO w Łodzi.

„Nowy sklep LEGO w Łodzi pozwoli na fascynującą podróż do świata LEGO. Dla odwiedzających w każdym wieku przewidziano wiele innowacyjnych doświadczeń i możliwości kreatywnej zabawy” – komentuje Kai Merkle, dyrektor LEGO Retail.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum