Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Leroy Merlin debiutuje w Radomiu

W Radomiu, przy ulicy Wierzbickiej 145, powstał pierwszy w mieście i 68. w sieci sklep Leroy Merlin. Obiekt wyróżnia się największą w regionie, całkowicie zadaszoną i przejezdną strefą z działem budowlanym typu drive-thru.
Reklama

Sklep Leroy Merlin w Radomiu na 12 000 m kw. powierzchni posiada w swojej ofercie 40 000 produktów dostępnych od ręki. W radomskim sklepie dostępne są dla klientów również usługi, umożliwiające kompleksową realizację projektów, w tym największa w mieście strefa projektowania.

Wśród usług dodatkowych, dostępnych dla klientów, są między innymi; projektowanie łazienek i kuchni, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, szycie oraz transport, a także wiele innych, ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu.

– Aby ułatwić realizację projektu budowlanego czy remontowego, nasi klienci mogą skorzystać z usługi montażu zakupionych u nas produktów. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami montażowymi, które pomogą nam w realizacji potrzeb okolicznych mieszkańców – powiedział dyrektor sklepu w Radomiu, Tomasz Baczkowski.

O komfortowe zakupy dla domu i ogrodu zadba blisko 150-osobowy zespół sklepu. Każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon ze specjalnymi aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.

Sklep udostępnia również usługę Click&Collect, polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej www.leroymerlin.pl i odbiór zamówienia w sklepie. Klienci mogą również sfinalizować całe zakupy online i skorzystać z usługi dowozu do domu. Sklep oferuje programy lojalnościowe DOM (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum