Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Leroy Merlin otworzył 67. sklep w Polsce

8 maja Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo otworzył drzwi dla klientów. Jest to 67 sklep sieci w Polsce i trzeci w aglomeracji Szczecińskiej. Sklep jest zlokalizowany na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy ulicy Ustowo 49.
Reklama

Na powierzchni 10 000 m2 dostępnych jest ponad 30 tys. produktów. 

- Leroy Merlin Kołbaskowo, to już trzeci sklep Leroy Merlin w aglomeracji Szczecińskiej, który pozwoli bardziej równomiernie rozłożyć ruch klientów w naszych sklepach, co korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo oraz możliwość odpowiedzenia na indywidualne potrzeby klientów – komentuje otwarcie Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu.

Zespół blisko 120 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. Każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyspieszają znacząco obsługę.

W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce wprowadzone zostały procedury i rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum