Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Licytacje w popularnej sieci budowlanej. Na pomysł wpadli pracownicy

Akcja handlowa pod nazwą „Licytacje produktów od 1 zł” jest organizowana cyklicznie w sklepach Leroy Merlin Polska od kilku lat. W tym roku akcja wystartowała podczas długiego weekendu majowego w warszawskich placówkach.
Reklama

Akcja „Licytacje produktów od 1 zł” została zainicjowana przez pracowników jednego z warszawskich sklepów.

Licytacje Leroy Merlin 2023. Na aukcji wystawiono 5 produktów

Jedne z pierwszych licytacji odbywały się przy okazji jesiennej akcji promocyjnej Dni Bohatera Domu (obecnie Dni Pasjonatów Domu), a także w długie weekendy, czy pod koniec wakacji, tak jak w zeszłym roku.

W tym roku licytacje odbyły się w warszawskich sklepach Leroy Merlin Polska w czasie długiego weekendu majowego (w dni otwarcia sklepów). Podczas tej akcji klienci mieli możliwość wylicytowania ceny 5 wybranych produktów, która zaczynała się od 1 zł. Zasady licytacji zawsze podawane są w regulaminie, który jest dostępny w każdym sklepie, gdzie odbywa się akcja.

O zaplanowanej licytacji klienci są informowani za pośrednictwem plakatów i komunikatów głosowych w sklepach.

Klienci Leroy Merlin lubią licytacje

- Akcja handlowa "Licytacje produktów od 1 zł” cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających sklepy Leroy Merlin Polska - jest to dla nich dodatkowa okazja do zakupu wybranego produktu w niższej cenie i forma atrakcyjnej zabawy czy urozmaicenia zakupów - wyjaśnia nam biuro prasowe sieci.

Klient, który wylicytował produkt jest zobowiązany do poinformowania o tym kasjera w trakcie transakcji sprzedaży. Produkt musi zostać zakupiony w dzień licytacji w godzinach otwarcia sklepu. 

Jakie przedmioty można wylicytować? To np. kosiarki, piece, wiertarki, kotły, pilarki, kabiny prysznicowe czy kominki.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum