Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

LPP zwiększa powierzchnię w Galerii Veneda. Sinsay z działem dziecięcym

W należącej do EPP Galerii Veneda ruszyły powiększone salony dwóch marek z Grupy LPP. Pięciokrotnie większy salon lifestylowej marki Sinsay otworzył się w nowej lokalizacji na powierzchni 1 211 mkw. z długo oczekiwanym działem dziecięcym. Na klientów czeka także jeszcze bogatsza oferta w dwukrotnie większym sklepie Reserved (2 072 mkw.).
Reklama

– Młodsi konsumenci cenią sobie unikalny kontakt z marką, a przede wszystkim wolność w doborze kanału, w którym z tą marką się spotkają. Zwiększamy naszą lifestylową propozycję odzieżową w Venedzie o 5-krotnie większy salon Sinsay i 2-razy większy Reserved – mówi Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszej grupy konsumentów Galeria Veneda aż pięciokrotnie poszerzyła ofertę mody od marki Sinsay. Na powierzchni ponad 1 200 mkw. znalazła się moda dla nastolatek, a ponadto działy: męski i damski z propozycją modnych ubrań i dodatków, z kosmetykami oraz dodatkami do dekoracji wnętrz. Ofertę sklepu uzupełnia nowość – dział Sinsay’a z ubrankami i zabawkami dla dzieci.

Reserved w nowej lokalizacji o dwukrotnie większej powierzchni zaproponuje jeszcze większy miks najświeższych trendów w modzie.

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży. Najemcami są m.in. RTV Euro AGD, Reserved, House, Mohito, Sinsay, ORSAY, Cropp, 4F, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wielu innych. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw.

 

 

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum