Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Majówkowe zniżki na Circle K

Na blisko 400 stacjach sieci Circle K oferuje rabaty na paliwo dla członków programu lojalnościowego EXTRA. Tankując łącznie 50 litrów można otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 gr/l na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 gr na paliwo premium. Jednorazowo można zakupić 85 l paliwa w obniżonej cenie.  Po zatankowaniu łącznie 100 l – dostaje się 50% rabatu na kawę lub Hot Doga, a po przekroczeniu progu 150 litrów - 50% rabatu na program myjni. Po zakończonej rejestracji każdy nowy klient dostaje w prezencie kawę lub Hot Doga, podobnie jak z okazji urodzin.
Reklama

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Skawinie, w pobliżu drogi krajowej nr 44. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Skawinie, przy ul. Mickiewicza 37. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG i AdBlue. Stacja została wyposażona w szereg udogodnień, m.in. myjnię, kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. Nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą.

 

Strefa gastronomiczna na stacji Circle K w Skawinie

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. W ofercie pojawiła się nowość, czyli Hot Dog Bekon & Cheddar, który jest połączeniem opiekanej na płaskim grillu kiełbaski z bekonem i aromatycznym, dobrze wyczuwalnym serem cheddar. Swoją premierą miał niedawno również stworzony z myślą o miłośnikach roślinnych produktów Vegan Dog, w którym tradycyjną wersję przekąski zastąpiła roślinna „kiełbaska” z białego grochu.

Loteria od Circle K 

To jednak nie wszystkie nowości od Circle K. Kolejna skierowana jest do fanów futbolu, którzy mogą wziąć udział w loterii Champions League. W jej ramach mogą wygrać bilety na finał Ligii Mistrzów, jak również koszulki z podpisem Lionela Messiego i 400 piłek. Szczegóły loterii i regulamin są dostępne na stronie organizatora. Oprócz tego, klienci stacji mogą skosztować mocno czekoladowego brownie, które doskonale komponuje się w zestawie z kawą.

 

Płatność aplikacją na stacji Circle K w Skawinie

Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Skawinie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum