Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka Converse z nowym miejskim konceptem w Złotych Tarasach

11 sierpnia w warszawskich Złotych Tarasach została otwarta nowoczesna przestrzeń, w której klienci mogą tworzyć nowe i unikalne historie razem z Converse.
Reklama

Nowe miejsce to także strefa „Converse by You”, gdzie można dać upust swojej kreatywności personalizując sneakersy. Dzięki inteligentnej technologii łączącej ze sobą rozszerzoną rzeczywistość i mapping 3D, kultowy model Chuck Taylor All Star staje się czystym płótnem, na którym miłośnicy butów oraz mody mogą tworzyć i wyświetlać swoje unikatowe grafiki. 

Do stworzenia niepowtarzalnego sneakersa wystarczy przynieść zdjęcie, zaprojektować własną grafikę lub wybrać jeden z motywów od Converse. Specjalna drukarka nadrukuje wybrany wzór na butach.

Ciesząc się z nowych doświadczeń w personalizacji „Converse by You” prezentuje także pierwszą odsłonę współpracy z polską marką Local Heroes - od 11 sierpnia można nadrukować na swoją nową parę Converse unikalne grafiki zaprojektowane przez Local Heroes.

Sklep w Złotych Tarasach to pierwszy w Europie sklep zaprojektowany według nowego, bardziej „miejskiego” konceptu. Jest też jedynym sklepem Converse na świecie, który wykorzystuje system projekcji grafik na sneakersach.

Sklep w Złotych Tarasach to dziesiąty sklep marki Converse w Polsce. Pozostałe sklepy mieszczą się w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, wrocławskiej Wroclavii, łódzkiej Manufakturze oraz poznańskiej Posnanii.

 

 

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum