Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Media Expert powstanie w Homepark Rawa

Sieć Media Expert wynajęła 850 mkw. powierzchni handlowej w Homepark Rawa w Katowicach. Placówka zostanie otwarta w kwietniu 2022.
Reklama

W transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Fundusz Pradera European Retail Parks, który jest właścicielem obiektu.

Media Expert to obecna na polskim rynku od 20 lat sieć elektromarketów. W ofercie sieci znajdują się m.in. telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD. Media Expert ma ponad 500 placówek na terenie całego kraju, do których dołączy sklep w katowickim Homepark Rawa.

- Media Expert w Homepark Rawa witamy z wielką radością, szczególnie, że jest to pierwszy elektromarket tej dynamicznie rozwijającej się sieci w naszych parkach handlowych. Tym samym oferta Homepark Rawa stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, a co za tym idzie wartość tego parku handlowego zarówno dla klientów, jak i dla kolejnych najemców wyraźnie wzrasta. Cieszę się, że potwierdza to słuszność wybranej przez nas strategii rozwoju Homeparków ukierunkowana na szeroki i komplementarny asortyment produktów. – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.

Dwukondygnacyjny Homepark Rawa w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych należących do portfela inwestycyjnego Pradera European Retails Parks. Obiekt jest położony w samym centrum Katowic.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum