Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Media Expert z ofertą dla biznesu: uproszczony leasing od pierwszego dnia działalności

Media Expert i PKO Leasing opracowały nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców. Błyskawiczne rozpatrzenie wniosku i minimum formalności to jego główne atuty. W przypadku większości rodzajów działalności już od pierwszego dnia funkcjonowania firmy można ubiegać się finansowanie w formie leasingu. Jego przyznanie nie ogranicza indywidualnej zdolności kredytowej nabywcy.
Reklama

Dla wielu przedsiębiorców leasing Media Expert i PKO Leasing stanowić będzie korzystniejszą alternatywę wobec tradycyjnych form kredytowania zakupów. Z rozwiązania może skorzystać dowolna firma oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Sprzęt RTV i AGD w leasingu

Decyzja o przyznaniu leasingu w uproszczonej procedurze zapada w ciągu kilku minut, a sam proces jego uruchomienia jest w pełni zautomatyzowany i wymaga jedynie okazania dowodu osobistego przez kupującego.

Minimalna wartość finansowanych leasingiem zakupów wynosi 500 zł i obejmuje niemal wszystkie produkty dostępne w ofercie Media Expert. Leasingiem można zatem sfinansować nie tylko niezbędny do wykonywania pracy sprzęt, jak komputery, smartfony, tablety czy drukarki, ale i dowolne urządzenia RTV i AGD stanowiące wyposażenie, np. nowego biura.

Oferta dostępna jest w każdym elektromarkecie sieci Media Expert w całej Polsce.

- Współpraca z PKO Leasing pozwoli wzmocnić naszą ofertę finansowania zakupów o bezpieczne rozwiązania leasingowe. Sukcesywnie rozwijamy katalog propozycji dla firm, zarówno w obszarze obsługi zamówień, jak i wygodnych rozwiązań transakcyjnych. Atutem oferty jest możliwość skorzystania z uproszczonej procedury przyznania leasingu, również dla firm nowych, które często nie mają możliwości jednorazowego opłacenia zakupu kosztownych środków trwałych do realizowania codziennej działalności biznesowej. Dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą istotny jest również fakt, że finansowanie zakupów w tej formule nie ogranicza prywatnej zdolności kredytowej – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Umowa leasingu w sklepie

PKO Leasing działa na rynku produktów leasingowych i rozwiązań finansowych dla biznesu. Umowa leasingu podpisywana jest na miejscu, w elektromarkecie, a klient po pozytywnej weryfikacji wniosku od razu może użytkować wybrany przez siebie produkt.

Poza ofertą urządzeń z segmentu RTV/AGD, multimediów i elektroniki użytkowej, Media Expert zapewnia leasingobiorcom również wsparcie konsultantów w doborze produktów, a także możliwość skorzystania z usług dodatkowych, jak konfiguracja i montaż wybranych urządzeń.

- Współpraca z Media Expert, liderem na rynku RTV/AGD w Polsce, to kolejny krok w stronę rozszerzenia dostępności finansowania PKO Leasing dla przedsiębiorców.  Z naszej strony robimy wszystko, by oferta produktowa była atrakcyjna, a proces zawarcia umowy był prosty i przyjazny – mówi Anna Wiśniewska, dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing.

Poza leasingiem, klienci indywidualni i biznesowi mogą finansować zakupy w Media Expert z wykorzystaniem systemów ratalnych oraz tzw. odroczonych płatności. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum