Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Media Markt w CH Okęcie: Nowy design i interaktywne ekspozycje (galeria)

Warszawski MediaMarkt, zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 61 (CH Okęcie), został gruntownie przebudowany i zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. - Jest to obecnie najnowocześniejsza powierzchnia handlowa w Polsce - podała sieć.
Reklama

Zmodernizowany sklep zaskakuje designem, niestandardowymi, interaktywnymi ekspozycjami oraz szerokim wyborem nowinek technologicznych. W obiekcie pojawiła się nowoczesna strefa gamingowa oraz strefa fit. Nowością jest również strefa nowoczesnej kuchni i gotowania, gdzie będą organizowane pokazy kulinarne i degustacje.

– Branża RTV/AGD podlega najbardziej dynamicznym zmianom, co z kolei wpływa na zmianę potrzeb konsumentów. Biorąc na siebie rolę przewodnika po świecie nowych technologii pokazujemy  klientom, jak bardzo mogą one ułatwiać codzienne życie, ale również jak mogą dostarczać przyjemności i nowych wrażeń w realizacji pasji – mówi Roman Lubczyk, dyrektor marketu MediaMarkt w centrum handlowym Okęcie. – W naszym sklepie klienci mogą swobodnie zapoznać się z ofertą, przetestować wiele urządzeń oraz skorzystać z profesjonalnych porad personelu, który zawsze chętnie dzieli się wiedzą – dodaje.

Wyróżnikiem MediaMarkt na rynku jest kompleksowość oferowanych usług. Sklep oferuje m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, przegrywanie danych z urządzeń oraz zabezpieczenie tabletów i smartfonów folią lub szybą ochronną. Nowością będzie możliwość ekspresowych napraw smartfonów. W markecie można również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+. Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum