Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MediaMarkt otwiera wszystkie placówki i kusi promocjami

4 maja zostaną otwarte wszystkie sklepy MediaMarkt. Sieć jest przygotowana do ponownego uruchomienia marketów, zapewniając pracownikom i klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Klienci MediaMarkt mogą liczyć na oferty promocyjne.
Reklama

– Sklepy stacjonarne są naszym kluczowym kanałem dystrybucji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego wdrożyliśmy szereg procedur, które zapewnią dostęp do pełniej oferty produktów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zasad sanitarnych – mówi Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.

Zgodnie z zaleceniem władz obowiązuje ograniczenie liczby klientów, a we wszystkich sklepach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym. Przy stanowiskach kasowych, w serwisach oraz puntach ratalnych zostały zamontowane ochronne ekrany wykonane z pleksi. Wszyscy pracownicy MediaMarkt są wyposażeni w osłony twarzy, a przed rozpoczęciem pracy wykonywany jest pracownikom pomiar temperatury.

Towar ekspozycyjny i powierzchnie narażone na gromadzenie się dużej ilości zanieczyszczeń będą regularnie czyszczone. Wzmożone środki higieny obowiązują również poza halą sprzedaży – w pomieszczeniach biurowych czy magazynie.

Zgodnie z objętą strategią biznesową, oferta MediaMarkt będzie znowu dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży - w blisko 90 sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym, poprzez czat czy infolinię, czynną siedem dni w godzinach 8:00-21:00 oraz na platformie handlowej Allegro.

Towar zamówiony online można będzie odebrać w sklepie stacjonarnym, w ponad 20 000 punktach odbioru (paczkomatach, sklepach Żabka, na stacjach Orlen, w kioskach Ruchu czy na Poczcie Polskiej) oraz w punktach odbioru osobistego drive-thru. Kontakt z personelem pozostanie w nich ograniczony do minimum. Pierwszy taki punkt został uruchomiony w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 79 i od 4 maja będzie działał od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.

 

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum