Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MediaMarkt rusza z ofertą wynajmu smartfonów, iPadów i iWatchów

Rośnie zainteresowanie Polaków zrównoważonym stylem życia i odpowiedzialnymi zakupami. Rozumie to sieć MediaMarkt, która oferuje teraz możliwość wynajmu sprzętu elektronicznego – w pierwszej kolejności najnowszych modeli smartfonów, iPadów i iWatchów.
Reklama
  • Do oferty sklepu dołączyła usługa „RentMe” - długoterminowy wynajem najnowszych modeli smartfonów, z możliwością wymiany na inny w trakcie trwania umowy.
  • Usługa została wprowadzona we współpracy z bankiem BNP Paribas.
  • Dzięki temu rozwiązaniu przedłużamy życie sprzętom, które mogą później służyć innym, a jednocześnie możemy cieszyć się najnowszymi modelami telefonów bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu.
  • Koncepcja wynajmu sprzętu idealnie wpisuje się więc w popularną aktualnie filozofię less waste. 

- Nasza oferta wynajmu smartfonów skierowana jest do klientów, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami, a jednocześnie istotny jest dla nich wpływ dokonywanych wyborów na środowisko. Usługa „RentMe” obejmuje topowe modele telefonów i umożliwia ich regularną wymianę na nowszy model lub wykup urządzenia na własność. Wybierając opcję wymiany klient ma pewność, że dotychczasowy smartfon trafi do obiegu wtórnego i zapewnia w ten sposób pełny cykl życia produktu. Wkrótce usługa wynajmu zostanie rozszerzona o kolejne urządzenia z oferty sklepu – mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor ds. Usług w MediaMarktSaturn Polska.

„RentMe” w Media Markt. Co to za usługa?

„RentMe” daje klientom MediaMarkt pełny dostęp do nowinek, a jednocześnie wspiera odpowiedzialne użytkowanie produktów i ogranicza tworzenie elektroodpadów. Korzystając z tej usługi możemy wynająć smartfona na 24 lub 30 miesięcy, z opcją wymiany na nowszy model nawet po 18 miesiącach (w zależności od modelu). W ofercie dostępne są wybrane modele smartfonów i tabletów (najnowsze modele marek Apple i Samsung):

Smartfony Samsung (np. Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold3, Galaxy S21, Galaxy S22 Ultra); Smartfony Apple (np. iPhone 12, iPhone 13 Pro Max); iPady i iWatche Apple

Klient otrzymuje urządzenie nowe, ubezpieczone na wypadek awarii, kradzieży, czy zniszczeń, a płatność za wynajem jest w formie stałej, miesięcznej opłaty. Usługa „RentMe” dostępna jest w sklepach stacjonarnych sieci MediaMarkt. Warto poprosić obsługę o przygotowanie  kalkulacji.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum