Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MK Bowling najemcą Galerii Młociny


Dwanaście pełnowymiarowych torów, stoły bilardowe i tradycyjna kuchnia włoska z piecem opalanym drewnem – sieć kręgielni MK Bowling zawita do Galerii Młociny wielofunkcyjnego centrum warszawskich Bielan.
Reklama

– Piętro, na którym znajdzie się kręgielnia MK Bowling o powierzchni ponad 1000 mkw., przeznaczyliśmy w całości na sport, rozrywkę i gastronomię. MK Bowling to nasz sprawdzony partner, z którym współpracujemy m.in. w szczecińskim Galaxy czy w kieleckiej Galerii Echo, a jeszcze w tym roku zagości w katowickim Libero – mówi Marcin Szlufik, senior leasing manager w Echo Investment.
MK Bowling to ponad 17 000 mkw. rozrywki w 11 miastach. W kręgielniach tej sieci organizowane są imprezy dla dzieci, spotkania firmowe, imprezy muzyczne i sportowe.
Galeria Młociny to nowe, wielofunkcyjne centrum Bielan. Zaoferuje 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i wielosalowe kino.
Na ponad rok przed otwarciem 75% powierzchni Galerii Młociny jest już wynajęte. Strefę gastronomiczno–rozrywkową w Warszawie, projektuje znana pracownia Broadway Malyan, która wygrała konkurs ogłoszony przez dewelopera.
To projekt realizowany przez joint venture EPP i Echo Investment. EPP jest właścicielem 70% inwestycji, pozostała część należy do Echo Investment, które odpowiada za komercjalizację projektu. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum