Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Monnari ma wyłączność na negocjacje zakupu Simple od Gino Rossi

Gino Rossi udzielił spółce Monnari Trade wyłączności na negocjacje w sprawie zakupu marki Simple.
Reklama

Monnari złożył spółce Gino Rossi wstępną niewiążąca ofertę na zakup 100 proc. akcji Simple Creative Products SA (SCP) oraz 50 proc. udziałów w spółce działającej pod firmą S Trade Mark Sp. z o.o.

- Zarząd Gino Rossi SA poinformował o przyjęciu do wiadomości i akceptacji przedmiotowej oferty oraz udzieleniu Monnari Ttade SA wyłączności na okres do dnia 30 kwietnia 2018 roku włącznie – informuje spółka w komunikacie.

Z kolei spółka Monnari Trade zaakceptowała warunki udzielenia wyłączności. Było nimi m.in. to, iż wartość wyceny za udziały w Simple wyniesie nie mniej niż 46 mln zł przy założeniu zerowego poziomu zadłużenia i gotówki. Ponadto, Monnari zobowiązał się, do dnia 30 marca 2018 roku, do zgłoszenia zamiaru koncentracji Prezesowi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów niezależnie od zawarcia wiążącej umowy sprzedaży udziałów w Simple oraz do tego, że zawarcie wiążącej umowy sprzedaży nastąpi do dnia 30 kwietnia 2018 roku. 

Ostateczna cena za Udziały Simple zostanie ustalona po przeprowadzeniu due diligence. Według wstępnej oferty, będzie ona zawierać się w przedziale między 46 mln zł a 50,5 mln zł. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum