Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Multi Poland podpisał umowę najmu na Top Secret w CH 3 Stawy

Oferta zarządzanego przez Multi Poland centrum handlowego 3 Stawy w Katowicach wzbogaciła się o nowego najemcę Top Secret. To otwarcie jest jednym z kilku zaplanowanych w tym obiekcie na ten rok. Od 2020 roku Multi wynajęło już ponad 90 tys. mkw. GLA w sześciu centrach handlowych, którymi zarządza naszym kraju.
Reklama

Wśród innych podpisanych przez Multi Poland umów najmu są m.in.: dwa hipermarkety Carrefour, sklep marki Primark, kilka dyskontów Action, HalfPrice i TEDi czy drugi w Europie Brand Store LG. Multi Corporation wraz z polskim oddziałem zarządza łącznie ponad 80 obiektami handlowymi w Europie i Turcji.

Otwarty w 3 Stawach Top Secret zajmuje powierzchnię 200 mkw. Został on zaaranżowany w nowoczesnym stylu, który wpisuje się w wizję 3 Stawów jako centrum zapewniającego szybkie, inteligentne i wygodne zakupy. Jest to zgodne z przyjętą przez Multi Corporation strategią podnoszenia wartości zarządzanych obiektów przejawiającą się we współpracy z najlepszymi architektami, sprawdzonymi asset i property managerami oraz specjalistami od komercjalizacji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum