Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Na okrągło - nowa sieć second handów od Ubrania do Oddania

Na okrągło to nazwa nowej sieci second handów marki Ubrania Do Oddania. W sklepach znajduje się bogaty asortyment wyselekcjonowanych ubrań, butów, akcesoriów użytku domowego i zabawek – wszystko z drugiego obiegu.
Reklama

 Każdy second-hand jest zgodny z ideą cyrkularności i misją marki. Dlatego, oprócz zakupów rzeczy z drugiej ręki, w sklepie Na okrągło można również oddać niepotrzebne ubrania. 

Nowa sieć
Nowa sieć

- Chcieliśmy stworzyć demokratyczny i dostępny format sklepu, w którym każdy konsument znajdzie coś dla siebie. Zaplanowaliśmy strefy damską, męską i dziecięcą. W odróżnieniu od Butku Cyrkularnego będzie to asortyment w niższych i dynamicznie zmieniających się cenach. Oprócz towaru z drugiego obiegu będziemy oferowali także produkty typu outlet wielu marek, tj. towary nowe, dotychczas niesprzedane w regularnych sieciach. Dziękujemy ponownie naszemu partnerowi firmie Unibail-Rodamco-Westfield oraz zarządowi Galerii Wileńska za zaufanie i wiarę w nasze nowe projekty - przekazuje Piotr Malinowski, Dyrektor Zarządzający marki Ubrania Do Oddania.

Ponad 30 kategorii asortymentowych w placówkach "Na okrągło"

- Istotne dla nas było utrzymać koncept second hand z całkowitą wymiana towaru co 2 tygodnie. Tym samym nasi konsumenci codziennie będą odkrywali nowe, niższe ceny. Planujemy ponad 30 kategorii asortymentowych, które zapewnia atrakcyjna oferta w nowej aranżacji salonu  - mówi Zuzanna Domolewska, Sales Manager marki UDO.

W UDO second-handach klient znajdzie ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, a także szeroką ofertę obuwia i dodatków. Na okrągło to także dział akcesoriów użytku domowego, od sprzętu AGD po dekoracje, tekstylia i gadżety kuchenne.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum