Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Napollo buduje N-Park w Piotrkowie. Stokrotka najemcą

Napollo planuje w Piotrkowie Trybunalskim otworzyć park handlowy N-Park. Wykonawcą jest firma Daldehog, z którą Napollo pomyślnie zrealizowało budowę innego N-Parku – w Łanach pod Wrocławiem. Komercjalizacja została już prawie zakończona, a otwarcie nowego obiektu planowane jest na drugi kwartał 2023.
Reklama

Co do zasady N-Parki powstają w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji i w miastach w całej Polsce. Park handlowy, który powstanie w Piotrkowie Trybunalskim, będzie znajdował się przy ulicy Sulejowskiej.  Po sąsiedzku działa market budowalny OBI.

N-Park w Piotrkowie Trybunalskim osiągnie powierzchnię ok 7.700 GLA.

W samym N-Parku będzie można zrobić zakupy m.in. w Hebe, Action, Dealz, Jysk, , KiK, Maxi zoo, RTV Euro AGD, Sinsay czy Tedi, kaes, a także w Stokrotce. Planowana jest także restauracja typu „drive thru”. Z początkiem roku rozpoczął się proces przekazywania lokali najemcom, aby otworzyć N-Park jeszcze przed wakacjami.

Przed obiektem znajdzie się parking na 250 samochodow, ładowarki samochodowe, bankomat, paczkomat, stojaki rowerowe. Obiekt posiada instalację paneli fotowoltaicznych, które będą wykorzystywane do oświetlenia parkingu zewnętrznego.

W N-Parku do wynajęcia zostały jeszcze trzy lokale.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum