Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

NEONET otworzył trzy nowe sklepy. Gdzie?

24 listopada, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy trzy nowe punkty z elektroniką użytkową – w Inowrocławiu, Toruniu oraz Zamościu. W dniu otwarcia we wszystkich wspomnianych salonach na kupujących czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty.
Reklama

Sieć NEONET licząca niemal 300 salonów stacjonarnych oraz dwie platformy sprzedażowe online, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju sklepów, otwierając nowe punkty oraz relokując obecne salony w dogodniejsze dla klientów lokalizacje. W swoich działaniach marka skupia się w dużej mierze na dotarciu do mieszkańców miast poniżej 200 tys. Do tej pory od początku roku na zakupowej mapie Polski pojawiło się aż 12 nowych sklepów NEONET.

NEONET w Inowrocławiu

Nowy salon NEONET w Inowrocławiu zostanie otwarty w wyniku relokacji punktu do parku handlowego S1 CENTER przy ul. Solnej 20. Jego powierzchnia wyniesie aż 510 mkw, dzięki czemu klienci zyskają większą niż dotychczas przestrzenią zakupową wraz z nowoczesnymi strefami produktowymi. Nowa lokalizacja zapewni również dogodny dojazd za pomocą transportu publicznego, a także dostęp do dużego parkingu dla osób zmotoryzowanych. Kupujący będą mieć również możliwość realizacji zamówień online poprzez system „Odbiór za godzinę”. Nowy salon będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Pierwszy NEONET w Toruniu

Pierwszy sklep sieci w Toruniu pojawił się przy ul. Olsztyńskiej 10, w sąsiedztwie C.H. Nowe Bielawy. Powierzchnia handlowa lokalu wynosi 641 mkw, będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych salonów sieci. W sąsiedztwie znajduje się również przestronny parking na 1250 miejsc postojowych. Wygodny dojazd do punktu zapewni lokalizacja w pobliżu dwóch dróg krajowych oraz autostrady A1, a także bliskość komunikacji publicznej. NEONET przy ul. Olsztyńskiej 10 będzie realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „Odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Większy salon NEONET w Zamościu

Nowy salon NEONET w Zamościu powstał w wyniku przeniesienia dotychczasowego punktu do większego lokalu w parku handlowym przy ul. Legionów 8, we wschodniej części miasta. Dotychczasowy sklep działał w mieście już od dekady. Relokacja do nowego lokalu zapewni mieszkańcom Zamościa wygodniejsze zakupy, dzięki przestronnemu wnętrzu, eleganckiej i funkcjonalnej ekspozycji towarów, znacząco większemu zatowarowaniu, a także innowacyjnym strefom z produktami klasy premium. NEONET w Zamościu, liczy ponad 550 mkw powierzchni handlowej i jest największym obiektem sieci w tym rejonie Polski. Klienci sklepu otrzymają także możliwość odbioru swoich zamówień złożonych za pośrednictwem kanałów online sieci – poprzez system „Odbiór za godzinę”. Sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 9-17.

Aromatyczna kawa i promocje na Black Friday w NEONET

Dla odwiedzających nowo otwarte elektromarkety przygotowano atrakcje i produkty w obniżonych cenach, które będą zapowiedzią dla promocji z okazji Black Friday. Ponadto w czasie wielkiego otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy i okażą paragon, otrzymają paczkę ekologicznych gadżetów m.in. bambusowy kubek czy zaślepkę na kamerę w laptopie wykonaną z pszenicznego, ekologicznego tworzywa. Natomiast zakupy umili im profesjonalny barista serwujący aromatyczną kawę przez cały dzień.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum