Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Neonet ze sklepem w Jabłonnie i Łomiankach

1 czerwca, sieć NEONET otwiera pierwszy punkt w Jabłonnie przy ulicy ul. Akademijnej 34 oraz uruchamia relokowany sklep w Jastrzębiu-Zdrój, który został przeniesiony do nowego parku handlowego przy ulicy Podhalańskiej 21. 11 kwietnia NEONET ruszył w Łomiankach w parku handlowym Prochownia Łomianki, przy ul. Warszawskiej 122.
Reklama

Otwarcie pierwszego sklepu w Łomiankach jest kolejnym krokiem w planie rozwoju firmy, który zakłada szerokie dotarcie do klientów miast poniżej 200 tys. mieszkańców.

Pierwszy elektromarket NEONET w Łomiankach

Pierwszy sklep NEONET w Łomiankach został zlokalizowany w parku handlowym Prochownia Łomianki. W obiekcie o powierzchni 5500 mkw. oprócz sklepu NEONET, znajdują się także Tedi, ZooZoo, Rossmann, Santander czy Kross, a w bliskim sąsiedztwie także supermarket Lidl.

Punkt NEONET w Łomiankach będzie posiadał  370 mkw. powierzchni handlowej oraz bogatszy asortyment od salonów sieci z sąsiadujących regionów.

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy prawie 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum