Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe stacje paliw MOYA

Firma Anwim uruchomiła nowe stacje w Broniszewie, Zbiroży (przy DK 50) i Gowdlinie i Gościnie w województwie zachodniopomorskim. Kolejne ruszyły we wsi Mroczeń, w pobliżu drogi ekspresowej S11, w woj. wielkopolskim oraz w Dywitach w woj. warmińsko-mazurskim, Busku- Zdroju i Sędziejowicach w woj. łódzkim, oraz w Gorzycach, przy drodze krajowej nr 77 relacji Leżajsk-Jarosław. Stacje wyposażona jest m.in. w koncept gastronomiczno-kawiarniany Caffe MOYA.
Reklama

Nowa stacja MOYA na Mazowszu położona jest w miejscowości Broniszew na trasie S7 relacji Warszawa-Radom. W województwie pomorskim punkt MOYA znajdziemy w Gowidlinie na drodze wojewódzkiej nr 211.

Klienci nowych stacji będą mogli skorzystać z wysokiej jakości paliw, w tym oleju napędowego i benzyny 95 oktanów. Ponadto, w obu punktach dostępne są paliwa uszlachetnione ON MOYA Power oraz stanowisko LPG dla pojazdów zasilanych gazem, a dodatkowo na obiekcie w Broniszewie można zatankować benzynę 98. Przewidziano także udogodnienia dla kierowców TIR, w postaci obszernych parkingów, szybkiego wlewu diesla i możliwości uzupełnienia płynu AdBlue.

Na obu stacjach paliw znajduje się sklep wielobranżowy oraz strefa kawiarniano-gastronomiczna Caffe MOYA, w której klienci mogą odpocząć i skosztować kawy oraz świeżych przekąsek. Na stacji w Gowidlinie dostępna jest dodatkowa restauracja, a już niebawem powstanie tam także myjnia samochodowa.

Dla wygody stacja paliw w Broniszewie otwarta jest 24h. Punkt w Gowidlinie czynny jest od godziny 5:00 rano do godziny 23:00 w dni robocze i soboty oraz od godziny 6:00 do 23:00  w niedziele. Obie stacje MOYA będą również dostępne w dni wolne od handlu.

Nowa stacja paliw sieci MOYA w Wielkopolsce

Nowa stacja obsługowa położona jest w wielkopolskiej miejscowości Koziegłowy, na trasie Poznań -Wągrowiec (DW 196). Punkt otwarty jest 24 godziny na dobę i nastawiony jest na obsługę ruchu miejskiego, lokalnego oraz tranzytowego. Atrakcyjność lokalizacji stacji podnosi pobliska myjnia bezdotykowa oraz sklep spożywczo-przemysłowy.

Nowa stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power, LPG a także płyn AdBlue. W przyszłości na stacji będą także dostępne ładowarki elektryczne.

Poza wysokiej jakości paliwem, stacja paliw MOYA w Koziegłowach posiada sklep wielobranżowy, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Przytulna Caffe MOYA oferuje bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek.

Nowa stacja MOYA w zachodniopomorskim

Po otwarciu punktu w Gorzycach na Podkarpaciu, sieć zawitała do zachodniopomorskich Lipian, niedaleko granicy polsko-niemieckiej. MOYA konsekwentnie umacnia swą pozycję na polskim rynku stacji paliw.

Stacja paliw w Lipianach jest obiektem, który koncentruje się przede wszystkim na obsłudze klientów lokalnych – głównie mieszkańców Lipian i okolic. Oferuje benzynę 95 oraz olej napędowy – paliwa najwyższej jakości, posiadające certyfikat „TankQ”. Właściciele pojazdów wyposażonych w instalacje LPG mogą również skorzystać z autogazu.

Punkt wyposażony jest także w koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Można w nim napić się kawy w wielu wariantach, a także zjeść przekąskę na zimno lub na gorąco. W ofercie dostępne są hot-dogi, kanapki, zapiekanki, ciastka i wiele innych artykułów.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum