Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy i powiększone salony w Agorze Bytom

Nowe marki, większe salony, odświeżone aranżacje wnętrz. Agora Bytom przygotowała dla swoich klientów kilka nowości na jesień. Wśród nich otwarcie największego w Bytomiu oddziału PKO BP i premierę sklepu KIK, który zajmie prawie 700 mkw. powierzchni.
Reklama

Do grona najemców Agory Bytom dołącza KIK. Umowa jest już podpisana. Wielobranżowy sklep zajmie aż 680 mkw. powierzchni na poziomie +1. Oprócz odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej marka zaoferuje produkty wyposażenia domu i ogrodu, artykuły piśmiennicze i zabawki. Otwarcie salonu KIK planowane jest na koniec tego roku.

Nowym najemcą największej galerii handlowej w Bytomiu została także marka Wyroby Naturalne, oferująca produkty spożywcze bez konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Sklep działa już na poziomie -1 (zajmuje 60 mkw. powierzchni). W Wyrobach Naturalnych klienci kupią produkty takie jak: sery, konfitury i przetwory, soki i syropy, miody, wódki i okowity, a także kosmetyki.

Na prowadzenie działalności w Agorze Bytom zdecydował się także PKO Bank Polski, który przenosi swój główny oddział z ulicy Dworcowej. Oddział PKO BP otworzy się w Agorze Bytom już 9 października. Zajmie powierzchnię 470 mkw. Będzie to tym samym największa placówka tego banku w mieście. Klienci skorzystają w niej z pełnej gamy produktów takich jak pożyczki gotówkowe, lokaty terminowe czy konta osobiste. 

Zmiany w ofercie Agory Bytom to nie tylko pojawienie się nowych najemców, ale i rozbudowa już istniejących salonów. Diverse powiększył się o prawie 70 mkw. i aktualnie zajmuje powierzchnię 220 mkw. Mango – marka oferująca produkty wyposażenia wnętrz i ogrodu czy akcesoria dla majsterkowiczów – powiększy sklep z 60 mkw. do 100 mkw. Najbardziej – bo niemal trzykrotnie – metraż zwiększy salon fryzjerski Renomme. Po zmianach zajmie 120 mkw. powierzchni.

Pojawienie się marek KIK i Wyrobów Naturalnych oraz powiększenie salonów Mango, Diverse i Renomme to nie jedyne zmiany w Agorze Bytom. Od kilku dni działa tu dwa razy większe niż dotychczas Pepco. Sklep zajmuje blisko pół tysiąca mkw. powierzchni na poziomie +1. Zupełną nowością w Agorze Bytom będzie pojawienie się jednego z najbardziej znanych sklepów z produktami dla dzieci – Smyka. Jego otwarcie zaplanowano na koniec października. Smyk znajdzie się na poziomie -1.

Warto także wspomnieć o markach, które wzbogaciły ofertę Agory Bytom w ostatnim czasie. Pod koniec sierpnia swój salon optyczny – pierwszy na Śląsku – otworzył Gafas. Od lipca na poziomie +2 i +3 działa nowy klub fitness, którego operatorem jest znana ogólnopolska sieć Calypso, licząca 50 klubów w 21 miastach. W ciągu ostatnich miesięcy podpisano także umowę z marką Inglot. Jej efektem jest działające na poziomie 0 stoisko z kosmetykami.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum