Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy w Galerii Młociny - obiekt stawia na mniejsze marki

Należące do EPP i Echo Investment bielańskie centrum wzmocniło ofertę lokali znajdujących się na 1. piętrze o najemców z branży modowej i usługowej: Ella Boutique, Poprawki krawieckie i pasmanteria oraz galerię sztuki – Ado-art.
Reklama

Salon kosmetyczny Przyjaciółka Przyjaciółki z formatu pop-up store przeszedł na stałą współpracę. Otworzył się też nowy lokal w strefie food court – restauracja Do Kwadratu. Łączny metraż wynajętych powierzchni to blisko 600 mkw.

Oczekiwania konsumentów względem centrów handlowych się zmieniają. Jak pokazują badania GfK i Polskiej Rady Centrów Handlowych klienci chcą robić zakupy w miejscach, które posiadają rozbudowaną ofertę rozrywkową i gastronomiczną oraz odróżniają się od innych obiektów .

– Nieustannie się rozwijamy, by móc dostarczać naszym klientom doświadczenia, których szukają – rozbudowanej oferty zgodnej z najnowszymi trendami oraz niezapomnianych wrażeń zakupowych. Stawiamy na sprawdzone koncepty, poszerzając ofertę Galerii Młociny w segmencie odzieżowym czy usługowym. Jednocześnie nie stronimy od nowatorskich propozycji, stąd pomysł na galerię sztuki – Ado-art. Uruchomienie nowych lokali z ofertą kulturalno-rozrywkową oraz gastronomiczną pozytywnie wpływa na postrzeganie naszego centrum nie tylko jako destynacji zakupowej, ale też miejsca spotkań i spędzania wolnego czasu. Badania pokazują, że dla 40% konsumentów aspekt społeczny realizowany przez obiekty handlowe jest ważny – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum