Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy w Magnolia Park. Wśród nich Pepco, Savicki, Nanu-Nanu

Do grona najemców Magnolia Park we Wrocławiu dołączył właśnie jubiler Savicki, streetowy koncept restauracji Mango Mama oraz marka Nanu-Nanu. Na 164 mkw. znajduje się asortyment z działu dekoracji wnętrz, wyposażenia kuchni, tekstyliów czy gotowych pomysłów na prezent.· Nowym najemcą został też multibrand Clodi z bielizną damską i męską. W odświeżonym koncepcie otwarto również drogerię Rossmann z powiększoną strefą z ekologiczną żywotnością.
Reklama

Jubiler SAVICKI od ponad 45 lat specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych, a w ostatnich latach wyrósł na lidera w segmencie wedding & engagement. 

Savicki, Mango Mama i Wólczanka w Magnolia Park

W październiku w Magnolia Park otwarty został pierwszy na Dolnym Śląsku salon tej marki. Jego wystrój i wyposażenie sprzyja możliwości wyboru produktów jubilerskich w spokojnej, kameralnej atmosferze.

Wśród nowych najemców Magnolia Park w ostatnim czasie znalazła się także restauracja MANGO MAMA, która dołączyła do grona ponad 30 restauracji i kawiarni działających w centrum. Restauracja oferuje dania Dalekiego Wschodu, które na podstawie tradycyjnych przepisów przygotowują azjatyccy kucharze.

Nowością w Magnolia Park jest także powiększony salon WÓLCZANKI – pierwszy na Dolnym Śląsku oraz szósty w Polsce, który Grupa VRG, właściciel marki stworzyła w nowym formacie. Sklep zajmuje obecnie, w nowej lokalizacji, powierzchnię 125 mkw., co ułatwiło ekspozycję szerokiego asortymentu oraz pozwoliło na wydzielenie sekcji męskiej i damskiej, jak również stref poszczególnych części garderoby.

Pepco z dużym sklepem w Magnolia Park

To nie wszystkie nowości w ostatnim czasie. Pod koniec września w Magnolia Park otwarty został nowy salon marki PEPCO, największy w regionie i jeden z największych w kraju. Sklep zajmuje powierzchnię 790 mkw., a klienci mają do wyboru odzież, obuwie, zabawki, wyposażenie domu, dekoracje, kosmetyki i produkty dla zwierząt.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum