Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy w strefie Health & Beauty w Fabryce Norblina

Klinika ginekologiczno-położnicza Dębski Clinic, kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eris, salon fryzjerski Magia Blondu oraz Barber Garage – to nowi najemcy Fabryki Norblina, którzy łącznie zajmą ponad 700 mkw. powierzchni w dedykowanej strefie na poziomie +1 w budynku Plater.
Reklama

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris otworzy się tej jesieni w Fabryce Norblina. Placówka zajmie w kompleksie powierzchnię 230 mkw. W 6 nowocześnie wyposażonych gabinetach będzie można skorzystać z wielu zabiegów, również wspartych technologiami Dr Irena ErisREVICORE Hi-Tech System. 

Kolejną przestrzenią beauty jest salon fryzjerski Magia Blondu, będący autorskim konceptem Danuty Cyboroń. Salon zajmie w Fabryce Norblina 200 mkw. przestrzeni i podzielona zostanie na kameralne strefy. 

W Fabryce Norblina pojawi się również przestrzeń dedykowana panom –  salon barberski Barber Garage. W nowo otwartym punkcie mężczyźni będą mogli zadbać o wygląd swoich włosów, brody oraz zakupić kosmetyki do pielęgnacji. 

Z kolei najpóźniej na przełomie roku na terenie Fabryki Norblina nastąpi otwarcie nowej siedziby kliniki ginekologiczno-położniczej Dębski Clinic. Przychodnia została założona w 2011 roku przez Marzenę i Romualda Dębskich - małżeństwo profesorów, pasjonatów położnictwa i ginekologii. Klinika oferuje kobietom w każdym wieku opiekę ginekologiczną oraz opiekę okołoporodową.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum