Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Orlen: Mobilni kasjerzy i dwa rachunki na dystrybutor

Na stacjach paliw Orlen zlokalizowanych przy popularnych trasach kierowcy mogą skorzystać z usługi zapłaty za paliwo u tzw. "mobilnego kasjera". Ponadto, w przypadku dużego ruchu na stacji na jednym dystrybutorze mogą być otwarte dwa rachunki - wszytko, aby usprawnić tankowanie.
Reklama

Na stacjach Orlenu pojawiają się mobilni kasjerzy, którym można zapłacić za paliwo już przy dystrybutorze. Dzięki temu nie trzeba stać w kolejce w przypadku dużego ruchu na stacji. 

Pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS przyjmują płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu.

Takie rozwiązania pojawiały się na stacjach już w 2021 r.

Ponadto, wśród rozwiązań, które mają usprawnić obsługę klientów na stacjach paliw, PKN Orlen oferuje też możliwość tzw. "kolejkowanie nalewu". Kiedy kierowca zatankuje auto, może przeparkować auto na wolne miejsce i iść zapłacić. A kolejny kierowca może w tym czasie tankować i nie musi czekać, aby dystrybutor odblokuje się po wcześniejszym tankowaniu.

Na stacjach Orlen dystrybutor nie blokuje się na czas płatności pierwszego klienta, co pozwala kolejnemu kierowcy natychmiast skorzystać z tego samego stanowiska.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum