Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Otwarcie sklepu BOSS i Tezenis we Wroclavii

Do grona najemców CH Wroclavia dołączył BOSS, Intimissimi Uomo i butik Tezenis. Ostatnie dwa brandy należą do włoskiej grupy Calzedonia, która jest już obecna w centrum z innymi konceptami. Obydwa sklepy znajdują się na parterze centrum i łącznie zajmują ok. 400 m2 powierzchni.
Reklama

Z kolei Boss na powierzchni 200 m2 zaprezentował swoją najnowszą koncepcję sklepu w efektownym i nowoczesnym stylu. We Wroclavii dostępny jest kompleksowy asortyment BOSS dla mężczyzn – odzież biznesowa, smart casual i casual, a także obuwie i akcesoria. Lokal został otwarty na parterze centrum. To pierwszy, regularny (nieoutletowy) salon tej marki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Najnowsza koncepcja

Wrocławski salon BOSS jest, na ten moment jedynym w Polsce sklepem, zrealizowanym według najnowszej koncepcji aranżacyjnej marki. Dominującymi kolorami są: biel, czerń i camel. Paleta zastosowanych barw jest stylistycznym przedłużeniem architektury wnętrza, która wykorzystuje takie materiały jak drewno i szkło. Nowy wystrój jest częścią programu CLAIM 5, na który firma wyda łącznie 500 milionów euro. Salony w tej aranżacji znajdują się także m.in. w Rzymie, Frankfurcie i Konstancji.  

– Z radością witamy BOSS wśród Najemców Wroclavii. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym Klientom jeszcze szerszą ofertę zakupową na najwyższym poziomie, tym samym wzmacniając pozycję Wroclavii w segmencie premium fashion – mówi Irmina Opala-Sołtysiak, Head of Leasing z firmy Unibail-Rodamco-Westfield, która jest właścicielem i zarządcą Wroclavii, i dodaje: – Wroclavia jest wysokojakościowym produktem na mapie handlowej miasta, dzięki czemu przyciąga zainteresowanie marek, które chcą inwestować w unikalność swojego konceptu. W nadchodzących miesiącach czekają nas kolejne wyjątkowo interesujące otwarcia.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum