Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Outhorn wystartował w Westfield Arkadia

Lifestylowa marka Outhorn otworzyła swój flagowy, a zarazem pierwszy sklep w stolicy.
Reklama

Designerska przestrzeń łącząca naturalne materiały z nowinkami technologicznymi to znaki rozpoznawcze sklepów Outhorn. 6 maja oficjalnie otwarty został flagship store w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie – Westfield Arkadia.

Outhorn to marka pokolenia Internetu

- Outhorn to marka pokolenia Internetu, dlatego stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale też autentyczność, wartości i budowanie społeczności. Projektując przestrzeń, skupiliśmy się na doborze ekologicznych materiałów i przyjaznych środowisku rozwiązaniach przeplatających się z technologią. Przymierzalnie wyposażyliśmy więc w interaktywne wyświetlacze, zaprojektowaliśmy też aplikację Outhorn, która dopasuje wyświetlane materiały do indywidualnych potrzeb, ale również będzie źródłem inspiracji - komentuje Renata Miłaszewicz, dyrektor kolekcji Outhorn.

– Dzięki otwarciu salonu Outhorn, nasi klienci mają nowe powody, by odwiedzić Westfield Arkadia. Jesteśmy przekonani, że rozszerzona oferta spotka się z zainteresowaniem kupujących i jeszcze lepiej odpowie na ich potrzeby. Otwarciu sklepu towarzyszył szereg aktywacji i spektakularna kampania promocyjna przygotowana wraz z działem Commercial Partnership Westfield Arkadia. Pozwoliło to na zbudowanie rozpoznawalności sklepu wśród klientów centrum handlowego już od pierwszych dni po otwarciu. Z kolei dla naszego działu Commercial Partnership był to kolejny sukces biznesowy i nawiązanie ważnej współpracy z nowym najemcą – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

14 maja odbył się event z udziałem wielu influencerów i fanów marki. Outhorn gościł m.in. Larę Gessler, Zofię Zborowską, Jessicę Mercedes Kirchner, Jankesa i Kate Borkowską, Jacoba Kosela i Ciocię Liestyle, czy Natalię Klimas. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ambasadorki marki Natalii Szroeder.

Nowy sklep Outhron w Warszawie
Nowy sklep Outhron w Warszawie

Nowy sklep Outhron w Warszawie
Nowy sklep Outhron w Warszawie

Nowy sklep Outhron w Warszawie
Nowy sklep Outhron w Warszawie

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum