Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Outlet Park w Szczecinie z największym sklepem Tchibo w regionie

Należący do EPP szczeciński Outlet Park poszerzył swoją przedświąteczną propozycję o ofertę nowego najemcy – Tchibo oferującego produkty związane ze spożyciem kawy oraz artykuły użytkowe.
Reklama

Największa w regionie zachodniopomorskim i pierwsza lokalizacja marki w koncepcie outlet (267 mkw.) i w nowej odsłonie z coffee barem czeka na klientów z aromatem świeżo palonej kawy i pełną aktualnych trendów sezonową kolekcją.

– Salon Tchibo to zupełnie nowa propozycja w ofercie ulubionego centrum outletowego w województwie zachodniopomorskim. Klienci doceniają tę markę za aktualne trendy ze świata mody, aranżacji wnętrz, sportu i gospodarstwa domowego oraz klimatyczną atmosferę kawiarni z kawą doskonałej jakości w rozsądnej cenie. Jej debiut świetnie uzupełnia ofertę Outlet Parku Szczecin, który będąc połączeniem centrum wyprzedażowego z regularnym centrum handlowym, jest strategiczną lokalizacją handlową w 7. największym mieście w Polsce pod względem liczby ludności – Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

– Po przekroczeniu liczby 50 sklepów w Polsce nasza marka kontynuuje ekspansję. Szukamy wyjątkowych lokalizacji, a świetna pozycja Outlet Parku Szczecin pozwoli nam wzmocnić pozycję w regionie, nie tylko dzięki najnowszej ofercie uzupełnianej regularnie nowymi produktami wpisującymi się w aktualne trendy, ale również pod względem obecności w miejscu tak chętnie wybieranym przez klientów – mówi Edyta Potera, Head of Expansion w Polsce, Tchibo.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum