Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Panattoni rozbudował magazyn dla producenta art. higienicznych

W województwie łódzkim Panattoni zakończył rozbudowę fabryki dla europejskiego producenta artykułów higienicznych. Firma, która dotychczas zajmowała 26 000 m kw., teraz skorzysta z kolejnych 43 000 m kw., z czego aż 16 200 m kw. wyniesie powierzchnia produkcyjna. Przekazanie fabryki nastąpiło z początkiem tego miesiąca.
Reklama

Rozbudowa fabryki odbyła się bez wstrzymywania produkcji w istniejącej części obiektu i udało się ją zakończyć w 7 miesięcy.

Deweloper w ramach nowej powierzchni dostarczył szereg rozwiązań zielonych. Konstrukcja dachu została przygotowana pod  instalację fotowoltaiczną. Ponadto, zakład został przygotowany technologicznie do działalności firmy. Deweloper dostarczył m.in. instalację tryskaczową w standardzie FM Global, a magazyn surowców wyposażono w obniżony sufit zabezpieczony dodatkową warstwą tryskaczy.

Rozbudowany zakład znajduje się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zajmującej blisko 1 800 hektarów i obejmującej 45 podstref w 3 województwach: łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Taka lokalizacja pozwala na sprawną współpracę z poddostawcami oraz efektywną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum