Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Peek & Cloppenburg w odnowionym Atrium Promenada

Trwa przebudowa Atrium Promenada w Warszawie. Ponad 80% modernizowanej części obiektu jest już wynajęte. Po zakończeniu prac znajdzie się tu ponad 150 lokali handlowych i usługowych w najnowszych konceptach. Zakończenie renowacji planowane jest na wiosnę 2023 roku.
Reklama

Remont, który rozpoczął się w lutym tego roku, obejmuje kompleksową przebudowę wnętrza Atrium Promenada od strony ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz wejścia do centrum handlowego od tej ulicy. Docelowo galeria będzie oferować ponad 90 tys. mkw. powierzchni handlowej, co stanowi ponad 150 lokali handlowo-usługowych dostępnych dla klientów już wiosną 2023 roku. 80% powierzchni najmu brutto przebudowanej galerii jest już wstępnie wynajęte.

Na parterze zmodernizowanej części Atrium Promenada dominować będą marki modowe z segmentu premium i medium. Ich ofertę uzupełni sektor health & beauty oraz popularne wśród warszawiaków kawiarnie i punkty usługowe zlokalizowane w pobliżu hipermarketu Carrefour PRO. Na pierwszym piętrze znajdą się sklepy z ofertą mody casual oraz odzieżą dla młodzieży. Dla rodzin z dziećmi przygotowana zostanie także strefa zabaw Euro lider.
Zmodernizowany obiekt zaoferuje największy salon odzieżowy przyszłego Atrium Promenada – dwupoziomowy sklep Peek & Cloppenburg o powierzchni 3450 mkw. z ofertą modową wielu znanych marek. 

W trakcie trwających prac modernizacyjnych Atrium Promenada funkcjonuje normalnie. Do dyspozycji klientów jest główna część centrum handlowego (odnowiona w 2018 roku) z ofertą ponad 100 marek. Kino Cinema City, Carrefour, strefa restauracyjna Republika Smaku oraz przestrzeń zabaw i warsztatów Piąty Wymiar będą działać nieprzerwanie.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum