Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pepco powiększa lokal w Dekadzie

Sieć dyskontów Pepco przedłużyła umowę najmu w Dekadzie Nowy Targ o kolejne 5 lat i powiększyła swój lokal do 350 mkw. Sklep w nowej odsłonie powitał pierwszych klientów na początku sierpnia.
Reklama

W Dekadzie Nowy Targ firma obecna jest od początku funkcjonowania obiektu, a 2 sierpnia otworzyła swój powiększony sklep.

– Sklep Pepco w Dekadzie Nowy Targ cieszy się dużą popularnością. Wpłynęło to nie tylko na przedłużenie umowy najmu na kolejne 5 lat, ale też powiększenie salonu. Dzięki temu oferta sklepu jest jeszcze bogatsza, co z pewnością zadowoli naszych klientów - mówi Bartosz Soból, Dyrektor centrum handlowego Dekada w Nowym Targu. - Po pięciu latach od otwarcia obiektu na przedłużenie swoich umów zdecydowali się wszyscy dotychczasowi najemcy. Jest to dla nas dowód bardzo dobrej kondycji i wysokiego potencjału naszego centrum - mówi Bartosz Soból, Dyrektor centrum handlowego Dekada.

Dekada w Nowym Targu to obiekt o powierzchni 3,3 tys. mkw. GLA, na których funkcjonuje dworzec autobusowy skupiający przewoźników regionalnych i ogólnopolskich oraz 15 lokali handlowo-usługowych. Wśród nich są znanemarki, m.in. Tesco, CCC, Martes Sport, Rossmann, Ziko Apteka i liczne punkty usługowe.

Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting. 

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum