Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pepco z największym sklepem w Polsce w Go! Park Jasło

Ostatni wolny lokal przy ul. Przemysłowej w Go! Park w Jaśle otworzy Pepco - europejska sieć dyskontów. To będzie jeden z największych w Polsce sklepów tej sieci – powierzchnia lokalu to ponad 800 mkw. a otwarcie sklepu planowane jest na wrzesień br.
Reklama

W obiekcie o powierzchni prawie 11.000 mkw. swoje sklepy otworzyły sieci takie jak Bricomarche, Biedronka, Jysk, drogeria Rossmann, Q&Q, Mały Robinson oraz Midi ZOO.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem sieci Go! Park Handlowy odpowiadała firma Mallson Polska.

Dodatkowo w stosunku do otwartego w tym roku w Jaśle parku handlowego Go! Park przy ul. Przemysłowej oraz do działającej od wielu lat Galerii Jasło - w grupie obiektów tego samego właściciela – działa już Go! Park w Gorlicach.

Ponadto, w trakcie budowy jest czwarty obiekt – kolejny w Jaśle park handlowy GO! Park przy markecie Kaufland, którego komercjalizacja przekroczyła 70%. Rozpoczęto również prace komercjalizacyjne nad projektem
w sąsiedztwie jasielskiego dworca autobusowego i PKP z powierzchnią najmu ok. 10 tys. GLA, który połączy funkcje dworca autobusowego z dworcem PKP i obiektem handlowym.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum