Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pierwszy w regionie iSpot Apple powstanie w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów wzmacnia ofertę w segmencie elektroniki i multimediów. Do grona najemców tego największego we wschodniej Małopolsce centrum handlowego już niebawem dołączy iSpot Apple Authorized Reseller, autoryzowany sprzedawca produktów marki Apple w Polsce.
Reklama

Umowa najmu, która jest efektem pracy działu leasingu Gemini Holding, właśnie została sfinalizowana. Nowy najemca w tarnowskim obiekcie zajmie powierzchnię 49 m kw. Salon, którego otwarcie zaplanowano na początek grudnia tego roku, będzie pierwszym należącym do marki w Tarnowie.

Nowe produkty od marki Apple

Minimalistyczny koncept nowego sklepu, podobnie jak pozostałych z sieci, oparty zostanie na zasadach designu, które opracowane zostały przez Steve’a Jobsa, a także zgodnie z wymogami międzynarodowego programu Apple Authorized Reseller. W ofercie tarnowskiego iSpot będzie można znaleźć pełną gamę produktów marki Apple. Klienci będą mieli możliwość przetestowania, poznania, a także kupienia takich urządzeń jak MacBook, iPhone, iPad czy Apple Watch.

 

Na miejscu będzie można również zasięgnąć porady i dowiedzieć się więcej na temat obsługi systemów operacyjnych m.in. macOS, iPadOS czy iOS. Ponadto, oprócz produktów Apple, na półkach nowego salonu pojawią się też sprzęty innych czołowych producentów z branż: IT, fotografii, audio i video oraz smart dom. Nie zabraknie także akcesoriów m.in. do smartfonów, laptopów i tabletów.

TK Maxx i HalfPrice w Gemini Park Tarnów

Wraz z nowym najemcą Gemini Park powiększa portfolio marek, które lokalnie dostępne są wyłącznie w tym obiekcie. Tylko w ciągu ostatniego roku lista lokali wzbogaciła się o kilka takich brandów. Działają tutaj już m.in. jedyne w regionie sklepy TK Maxx i HalfPrice, a także najnowocześniejszy w tej części kraju hipermarket Carrefour.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum