Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pip Hare w kampanii Helly Hansen

Do najnowszej kampanii Helly Hansen zaprosiło Pip Hare – brytyjską żeglarkę, która w filmie opowiada o pasji, doświadczeniach w walce o przetrwanie i przygotowaniach do kolejnych wyzwań.
Reklama

Pip Hare została pierwszym brytyjskim szyprem, który ukończył samotny, nieprzerwany, okołoziemski wyścig w Vendée Globe 2021 roku. Pip została ósmą kobieta w historii, która ukończyła ten wyścig, a dokonała tego na drugim najstarszym jachcie – 21-letnim IMOCA Medallia. Teraz Pip przygotowuje się do startu w Vendée Globe 2024 – tym razem ze wsparciem profesjonalnego zespołu.

Helly Hansen w kampanii „Należymy Do Chwili” przedstawia Pip Hare, która wspomina swój pierwszy Vendée Globe i przygotowuje się do kolejnego wyścigu w 2024 roku. 

- Samotne żeglowanie daje mi szansę bycia osobą, którą nigdy nie mogłabym być na lądzie. Bycie człowiekiem w zderzeniu z żywiołami natury to piękna rzecz – mówi Hare.

- Jesteśmy dumni, że możemy ja wspierać w jej podróży w kierunku zdobycia tytułu Vendée Globe w 2024 roku” mówi Joumana Løvstad dyrektor strategii marki i marketingu w Helly Hansen.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum