Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pitbull, Super-Pharm i KIWI nowymi najemcami Galerii Młociny

Oferta należącej do EPP i Echo Investment warszawskiej Galerii Młociny powiększyła się o trzech nowych najemców. W centrum handlowym zostały otwarte: salon odzieżowy Pitbull (114 mkw.), drogeria Super-Pharm (354 mkw.) i sklep z akcesoriami do urządzeń mobilnych KIWI (65 mkw.).
Reklama

Salon Pitbull znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego. W nowej Super-Pharm, zlokalizowanej na parterze Galerii Młociny, klienci znajdą wybór kosmetyków i produktów do makijażu. Koncept jest unikalnym połączeniem apteki, drogerii i perfumerii. Trzeci nowy najemca – KIWI – w lokalu na parterze przygotował szeroki wybór akcesoriów do smartfonów i tabletów. Punkt zapewnia również serwis urządzeń mobilnych i laptopów.

Galeria Młociny to około 85 000 mkw. powierzchni najmu, która mieści ponad 200 sklepów i blisko 50 restauracji oraz kawiarni. W obiekcie znajduje się też 6 000 mkw. komfortowych biur, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness i pierwsze na Bielanach wielosalowe kino.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum