Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polska marka odzieżowa otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny

Dobry Warun to nazwa nowego miejsca na mapie Warszawy, dedykowana miłośnikom outdooru. To nie tylko kawiarnia i showroom produktów marki odzieżowej ZIMNO, a przede wszystkim miejsce inspiracji i spotkań ludzi związanych ze światem sportu.
Reklama

Oficjalne otwarcie lokalu odbędzie się w sobotę 26 listopada 2022, a towarzyszyć będą mu dodatkowe atrakcje.

ZIMNO ze sklepem na Powiślu

Marka ZIMNO, polski producent odzieży outdoorowej, otwiera właśnie swój pierwszy sklep stacjonarny na warszawskim Powiślu przy ulicy Leszczyńskiej 12. Ubrania firmy ZIMNO dedykowane są osobom, które aktywnie spędzają czas wśród natury. Choć marka funkcjonuje na rynku już od 2013 roku, dotychczas ubrania były dostępne wyłącznie w Internecie. Od teraz w nowym salonie marki można je obejrzeć, przymierzyć i kupić, a przy okazji wypić kawę czy zjeść lunch. 

Kawiarnia i sklep Dobry Warun

Dobry Warun jest bowiem konceptem łączącym w sobie sklep oraz przestrzeń spotkań. Jak może wskazywać nazwa, jego motywem przewodnim są sporty deskowe, m.in surfing czy snowboard, wpisany w rodowód marki. Według twórców lokalu, miejsce to ma umożliwiać wymianę doświadczeń z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i inspirować do aktywności na świeżym powietrzu. Odbywać się tu mają również prelekcje podróżników i wyczynowców, pokazy filmów czy wernisaże. 

Otwarcie - jakie atrakcje? 

Pierwsza z takich okazji nadarzy się już w sobotę 26 listopada. W dniu oficjalnego otwarcia Dobrego Warunu można będzie obejrzeć wystawę plakatów podróżniczych autorstwa Macieja Świętego, a także kolekcję fotografii z dawnych lookbooków ZIMNO. Ponadto duet Monika Kowalczyk i Kamil Kempiński, którego piosenka zabrzmiała w video lookbooku kolekcji ZIMNO 2022/2023, wystąpi tego wieczoru z kameralnym, akustycznym koncertem podczas zamkniętej imprezy dla zaproszonych gości.

 

Marka ZIMNO otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny na warszawskim Powiślu
Marka ZIMNO otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny na warszawskim Powiślu

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum