Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pracownicy HalfPrice bohaterami świątecznej kampanii marki (wideo)

Młodszy kupiec, analityk działu planowania i alokacji, sprzedawca. Co ich łączy? To pracownicy HalfPrice, a jednocześnie bohaterowie i bohaterki tegorocznej, świątecznej kampanii marki. Dziś m.in. na ekranach w sklepach w 8 krajach czy social mediach, można zobaczyć ok. 20 pracowników biura, produkcji, logistyki i sklepów.
Reklama

Grupa ludzi, która w stu procentach oddaje się swojej pasji. To odpowiedź Pauliny Bagińskiej, pracownicy HalfPrice, biorącej udział w świątecznej kampanii, która została zapytana z czym kojarzy jej się firma.

W czasie pełnym choinek, światełek, Świętych Mikołajów i Śnieżynek, marka postanowiła opowiedzieć świąteczną historię swoich ludzi.

"Osoby, które na co dzień zajmują się obsługą klienta, planowaniem zakupów, logistyką, zarządzaniem sklepem online czy tworzeniem treści promujących ofertę marki, na jeden dzień przeniosły się do magicznego, świątecznego świata" - informuje HalfPrice.

- HalfPrice to przede wszystkim ludzie. To oni codziennie szukają dla naszych klientów najlepszych okazji i zapewniają im najlepszą obsługę. Dzięki ich zaangażowaniu nasza marka odnosi kolejne sukcesy i wciąż się rozwija. Nasz zespół ma niesamowitą energię, kocha modę i tworzy fantastyczną atmosferę pracy. Chcieliśmy to pokazać. – mówi Michał Kniaź, dyrektor marketingu HalfPrice. – Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, jak wielu pracowników chciało wziąć udział w sesji. W chwilę od wysłania zaproszenia skompletowaliśmy całą ekipę. Co więcej, na planie zdjęciowym okazało się, że mamy w zespole ukryte prawdziwe talenty - świetnych modeli i modelki. Warto dodać, że nie mieli prostego zadania – dodaje .

W trakcie sesji pracownicy prezentowali nie tylko ubrania, buty, zabawki czy meble i dodatki do domu, ale także kosmetyki, artykuły spożywcze, czy akcesoria dla zwierząt.

- Bycie twarzą HalfPrice to ogromne wyróżnienie - mówi Jakub Mosior.

- Dla mnie to bycie częścią drużyny - dodaje Wiktoria Wyrwa.

- Czuję się wspaniale, możecie zapraszać mnie częściej - podsumowuje Anita Dziuba.

To tylko kilka z wielu spostrzeżeń pracowników, którzy wzięli udział w sesji. Ze specjalnego filmu “zza kulis” możemy dowiedzieć się z czym kojarzy im się HalfPrice, jak oceniają sesję zdjęciową i co kupili bliskim na święta.

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum