Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Próchnik rozpocznie przegląd opcji strategicznych

Zarząd spółki Próchnik poinformował, że 26 lutego br. upłynął termin na udzielenie odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert objęcia akcji serii O, wyznaczony wybranym akcjonariuszom. W związku z brakiem zainteresowania akcjonariuszy objęciem akcji serii O, zarząd rozpocznie przegląd opcji strategicznych, zmierzających do pozyskania środków finansowych, które zostaną przeznaczone na spłatę zobowiązań i rozwój spółki.
Reklama

Przegląd opcji strategicznych stanowi element kontynuacji działań obecnego zarządu spółki, mających na celu poprawę jej sytuacji finansowej.
Na obecnym etapie będą rozważane wszelkie opcje, między innymi poszukiwanie dla spółki partnera lub inwestora branżowego. Niewykluczone jest także zbycie aktywów, w tym zbycie zorganizowanego składnika przedsiębiorstwa wraz z jednym z posiadanych znaków towarowych: Rage Age lub Próchnik (w zgodzie z uwarunkowaniami wynikającymi z ustanowienia zabezpieczeń rzeczowych na części majątku). Żadne decyzje nie zostały w tej materii podjęte.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum