Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Punkt Planowania IKEA powstaje w Warszawie. Można zaprojektować meble

IKEA w Warszawie testuje nowe rozwiązanie - Punkt Planowania IKEA Warszawa Ursus, w którym klienci będą mogli skorzystać z usługi projektowania kuchni czy szafy.
Reklama

Rozwiązanie to jest odpowiedzią na prężnie rozwijający się sektor deweloperski, w szczególności mieszkań. IKEA nawiązała pierwszą współpracę z Deweloperem Dantex. Obok biura sprzedaży firmy Dantex w Ursusie, zlokalizowała swój pierwszy testowy punkt planowania.

Konsultanci IKEA zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jednym z nich są meble modułowe IKEA, takie jak METOD i PAX, które dają wiele możliwości kombinacji i zestawień.

Konsultacje projektów w tym punkcie będą dostępne dla każdego klienta, który zapisze się na wizytę poprzez stronę IKEA.pl  Punkt Planowania IKEA Warszawa Ursus w dogodnym dla siebie terminie.

Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych usług, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego punktu odbioru w danej lokalizacji. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta lub poprzez Centrum Wsparcia Klienta Domolinią na komputer lub smartfon.

Punkt Planowania IKEA Warszawa Ursus otwiera się 20.06.2022 r. przy Biurze Sprzedaży Mieszkań Dantex obok galerii handlowej Factory Warszawa Ursus. Będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 - 20:00.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum