Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Roger&Gallet pierwszy raz na polskim rynku

Marka Roger&Gallet znana z francuskiej sztuki well-being wchodzi na polski rynek.
Reklama

Laboratoire Native Polska, która w swoim portfolio ma także marki Lierac, Phyto, Jowae wprowadza kolejną markę - Roger&Gallet, czerpiącej z natury. Od 1862 roku tworzy produkty, czerpiąc inspirację z ogrodów, w których uprawiano lecznicze, aromatyczne rośliny. 


“Wprowadzenie marki Roger&Gallet do Polski to dla nas przełomowy moment w budowaniu segmentu well-being, który w ostatnich latach dynamicznie się rozwija i zyskuje na popularności. Cieszymy się, że dzięki naszym produktom będziemy mogli zapewnić naszym konsumentom unikalne doznania i zgodnie z naszą misją napełniać ich szczęściem.”- podkreśla Edyta Lauks, Marketing Lead, Laboratoire Native Polska.

Portfolio marki składa się z ośmiu zapachów: czterech w linii
relaksującej i czterech w energetyzującej. Fleur de Figuier, Rose, Feuille de thé i Neroli koją zmysły, natomiast Gingembre Rouge, Bois d'Orange, Cédrat i Fleur d'Osmanthus działają na nie pobudzająco. Ponadto w ofercie dostępna jest woda kolońska Jean Marie Farina oraz okrągłe mydła, żele pod prysznic i kremy do rąk. Roger&Gallet korzysta z oryginalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, w ponad 90 proc. opartych na naturalnych składnikach róż, cytrusów, czy egzotycznych kwiatów.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum