Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza 100. sklep Dealz w Polsce

Pepco Group poinformowało o otwarciu 100. sklepu Dealz w Polsce, a zarazem 150. w Europie kontynentalnej.
Reklama
  • Setny sklep sieci Dealz w Polsce otwarto w Olsztynie, po nieco ponad trzech i pół roku obecności marki w kraju. 
  • Dealz czerpie korzyści z synergii z bliźniaczą siecią sklepów Poundland.


Szybka ekspansja sieci Dealz była kontynuowana pomimo zakłóceń związanych z Brexitem i pandemią COVID-19, a Grupa Pepco planuje dalsze przyspieszenie rozbudowy sieci sklepów Dealz. 

 Oferta Dealz opiera się na produktach marek znanych z wysokiej jakości, w obniżonych cenach. Klienci wybierać mogą spośród towarów z kategorii FMCG, towarów ogólnego przeznaczenia, zabawek, sprzętu ogrodniczego oraz do majsterkowania. Dealz czerpie korzyści z synergii z bliźniaczą siecią sklepów Poundland, funkcjonujących w Wielkiej Brytanii. Obie sieci realizują wspólne zakupy, dzielą się najlepszymi praktykami, a zwiększona skala działania pozwalają im poprawiać efektywność.

 Sean Cardinaal, Divisional Managing Director Poundland, Dealz i PGS, powiedział: "Sukces formatu sklepów Dealz w Polsce sprawił, że utrzymywaliśmy szybkie tempo uruchamiania kolejnych sklepów. W kolejnym roku chcemy to tempo jeszcze bardziej przyspieszyć. Uruchomienie naszego setnego sklepu w Polsce po zaledwie trzech i pół roku od debiutu marki na tym rynku, jest kolejnym dowodem naszego przekonania co do atrakcyjności oferty, jaką Dealz ma dla swoich klientów oraz wskazuje na potencjał ekspansji na kolejnych rynkach. To także świadectwo talentu zespołu zarządzającego marką w Europie kontynentalnej i naszych umiejętności działania w każdych okolicznościach."

Pepco Group prowadzi obecnie około 3400 sklepów pod markami PEPCO, Dealz i Poundland w 16 krajach. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum