Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył Lego Store w Gdańsku

Pierwszy trójmiejski sklep LEGO ruszył 1 września 2022 roku. Sklep jest zlokalizowany w galerii handlowej Forum Gdańsk przy ulicy Targ Sienny 7 w Gdańsku. Podczas pierwszego tygodnia funkcjonowania sklepu klienci mogą skorzystać z ekskluzywnych promocji. W dniu otwarcia pierwsze 250 osób, które odwiedzą sklep, otrzyma spersonalizowaną płytkę "I <3 LEGO Store Gdańsk". Ponadto do zakupów powyżej 575 zł będą dodawane zestawy przedstawiające mały sklep LEGO.
Reklama

W nowym sklepie wykorzystane zostaną najnowsze technologie, dzięki którym klienci będą mogli z bliska zapoznać się z bardzo zróżnicowanym asortymentem zestawów LEGO i atrakcjami związanymi z budowaniem, które są dostępne wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO.

‘’Wiemy, że w Gdańsku jest wielu lojalnych fanów LEGO, w związku z tym jesteśmy podekscytowani, że niedługo będą oni mogli osobiście doświadczyć zabawy i zakupów w stacjonarnym sklepie LEGO w Trójmieście. Odliczamy już dni, aby przywitać lokalną społeczność w naszym salonie i zapewnić wszystkim odwiedzającym wyjątkowe wrażenia z wizyty, w tym dostęp do najnowszych produktów i niekończące się atrakcje" komentuje Kai Merkle, dyrektor LEGO Retail na Polskę.

 

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932r. przez Olego Kirka Kristiansena. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum