Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salon Agata w Gorzowie ruszy w drugiej połowie roku

Jedna z wiodących sieci salonów meblowych Agata kontynuuje budowę nowego salonu w Gorzowie Wielkopolskim. Aktualnie kończą się prace związane z wykonywaniem fundamentów żelbetowych i rozpoczyna się etap montażu słupków prefabrykowanych. Planowane otwarcie salonu nastąpi w drugiej połowie 2018 r.
Reklama

Salon sieci Agata powstanie przy ul. Myśliborskiej, w rejonie dużych obiektów handlowych. Jak informują przedstawiciele spółki, wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z założonym planem. Obecnie na terenie inwestycji wykonywana jest podbudowa betonowa pod drogi i parkingi, następnie planowany jest montaż stropu prefabrykowanego, a pod koniec stycznia – konstrukcji stalowej dachu. Nowy salon Agata znacząco wzmocni lokalny rynek pracy, ponieważ na zatrudnienie w firmie może liczyć ok. 100 osób.

Łączna powierzchnia użytkowa budynku to ok. 10,5 tys. m2. W ramach inwestycji powstanie także 258 miejsc parkingowych.

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 24 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum