Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salon Komputronika ruszył w poznańskiej Galerii Plaza

Komputronik, jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD, tuż przed świętami Bożego Narodzenia otworzyła nowy salon w poznańskiej Galerii Plaza przy ulicy Drużbickiego 2. Wcześniej mieścił się tu Megastore marki.
Reklama

Marka, ze względu na szybki rozwój swojej oferty, która jest obecnie zbyt rozległa w stosunku do przestrzeni ekspozycyjnej dostępnej w poznańskiej Plazie, postanowiła dokonać zmian w funkcjach kluczowych salonów w Poznaniu. Powodem jest fakt, iż Komputronik cały czas dąży do maksymalnego wykorzystania potencjału w posiadanych już salonach. W związku z tym dotychczasowy Megastore Poznań Plaza zostanie 20 grudnia 2018 roku przekształcony w specjalistyczny salon. Będzie można nabyć tam wyselekcjonowany asortyment z kategorii IT oraz GSM.

W swoim nowym punkcie Komputronik gwarantuje szereg innowacji oraz kompetentną obsługę wyspecjalizowaną we wspomnianych dwóch obszarach. Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i udzieli rad, które pomogą zdecydować się na produkt spełniający oczekiwania kupującego. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć, przetestować jego funkcjonalności oraz porównać z konkurencyjnymi pozycjami, dostępnymi w salonie.

Produkty wcześniej dostępne w Plazie zostaną przeniesione do Salonu Komputronik na ul. Krzysztofa Kolumba 8 w Komornikach. Jedną z wielu zalet tego miejsca będzie większa, niezależna powierzchnia w bezpośredniej bliskości magazynu centralnego. Dzięki temu salon będzie mógł się pochwalić najszerszym asortymentem produktów dostępnych od ręki. Ponadto, punkt zostanie przemodelowany i przystosowany do świadczenia dużej liczby usług.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum