Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salon S’portofino w warszawskim Klifie z nowymi technologiami

10 wrzesnia ruszył po kilkutygodniowym remoncie salon  S’portofino  w  warszawskim Domu Mody Klif. Sklep zlokalizowany na I piętrze zyskał najnowsze rozwiązania technologiczne, jak np. ekrany dotykowe.
Reklama

Salon pozostał w swojej dotychczasowej lokalizacji – w pobliżu takich salonów premium jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans oraz foodcortu.

Powierzchnię 150 m2 wypełniono najnowszymi kolekcjami marek premium. W nowej przestrzeni postawiono przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nad ladą umiejscowiono duży ekran multimedialny, wprowadzający za pomocą video odpowiedni nastrój wizualny, spójny z ofertą aktualnie prezentowaną w salonie. We wnętrzu znalazły się także dwa duże ekrany dotykowe. Umożliwiają klientom zapoznanie się z pełną ofertą multibrandu, sprawdzenie wyglądu danego produktu na modelu, zamówienie produktów do salonu bez potrzeby przedpłaty czy realizację zamówienia internetowego z dostawą do domu.

W salonie powiększono strefę przymiarek oraz strefę lifestyle. Zostały one przeniesione na tyły salonu. Nowe wnętrze zostało zaprojektowane przez poznańską Pracownię Projektową Sucharski, w zgodzie z najnowszymi trendami i udogodnieniami. 

S’portofino to multibrand skupiający w swoim portfolio modowe i sportowe marki premium. W salonach stacjonarnych oraz sklepie online dostępnych jest ponad 80 marek z najwyższej, światowej półki. Marka posiada sześć salonów, które znajdują się w poznańskim Starym Browarze, warszawskim Domu Mody Klif, wrocławskim Domu Handlowym Renoma, katowickim Centrum Handlowym Silesia, trójmiejskiej Galerii Klif oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum