Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salon z biżuterią Tous ruszył w Poznań Plaza

W miniony wtorek w galerii Poznań Plaza otwarto nowy salon Tous. Sklep, zlokalizowany na parterze galerii, to nowoczesny lokal o powierzchni 64 mkw.
Reklama

Tous to przede wszystkim unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria wykonana jest m.in. z 18-karatowego złota i srebra najwyższej próby. Zdobią ją np. diamenty i perły. Tous to także galanteria skórzana, torebki, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, portfele i szale. Produkty wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych specjalistów w centrali firmy w Barcelonie.

Poznań Plaza posiada szeroką ofertę salonów z biżuterią i akcesoriami. Wśród najemców, oprócz Tous, znajdują się m. in.  Apart, Ami Bijoux, Briju, SWISS, W.Kruk czy salon YES.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum