Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salony LANCERTO w Zielonej Górze i Wrocławiu w nowym koncepcie

Nowoczesne tablety umożliwiające klientom dostęp do pełnej oferty na życzenie, większa strefa przymierzalni, nowy wygląd i jeszcze lepsze wykorzystanie całej powierzchni salonu – to wszystko zyska sklep LANCERTO we Wrocław Fashion Outle po zakończeniu rebrandingu. Otwarcie już w połowie marca. W listopadzie w nowym koncepcie ruszył pierwszy salon sieci w Zielonej Górze.
Reklama

LANCERTO konsekwentnie rozbudowuje mapę swoich lokalizacji – sklep w Zielonej Górze będzie już 44. salonem marki w 35. mieście w Polsce. Nowy salon o powierzchni przekraczającej 156 mkw. będzie znajdował się na pierwszym piętrze galerii Focus Mall Zielona Góra.

Firma jest już obecna w takich miastach jak m.in. Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków i Trójmiasto. Teraz do listy tej dołączy także Zielona Góra.

Nowy sklepy LANCERTO powstaje zgodnie z najnowszym konceptem wizualnym marki. Znakami rozpoznawczymi są materiały wysokiej jakości, w tym drewniane i metalowe meble. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce z granatowymi detalami. 

Salony są także wyposażone w tablety dla klientów, za pomocą których odwiedzający będą mogli zamówić do przymierzenia ubrania niedostępne na miejscu w sklepie. Bez względu na lokalizację zamówienie dotrze do sklepu w maksymalnie 48 godzin.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum