Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Semilac z nowym punktem sprzedaży w Opolu

Polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu Semilac poszerzyła portfolio swoich sklepów stacjonarnych. Kolejna lokalizacja funkcjonująca pod szyldem Semilac jest dostępna dla klientów opolskiej galerii handlowej Solaris Center. Otwarcie sklepu odbyło się 4 października br.
Reklama

Na klientów galerii czeka stanowisko usługowe, przy którym mogą wykonać manicure hybrydowy lub też skorzystać z konsultacji makijażowych. Nowy sklep własnościowy marki o powierzchni sprzedażowej 32,6 m2, mieści się na poziomie -1 w Galerii Handlowej Solaris Center w Opolu.

– Cieszymy się, że nasze produkty będą dostępne dla mieszkanek Opola. Zależy nam, aby każda kobieta w Polsce mogła w łatwy i szybki sposób zakupić kosmetyki Semilac, a także skorzystać z profesjonalnych porad i usług naszych ekspertów. Stale obserwujemy obowiązujące trendy i zgodnie z nimi poszerzamy asortyment marki. Obecnie w naszym portfolio występuje ponad 300 odcieni lakierów hybrydowych oraz liczne produkty i akcesoria do pielęgnacji i stylizacji paznokci – mówi Paulina Patelka, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej firmy Nesperta i dodaje – Mając na uwadze potrzeby klientek w marcu 2018 roku poszerzyliśmy nasz asortyment o produkty do makijażu: róże, cienie do powiek, pudry, podkłady, pomadki i wiele innych. Co więcej, nie ustajemy w dalszym rozwoju i do końca roku zamierzamy wprowadzić nowe produkty zarówno z zakresu stylizacji paznokci, jak i makijażu.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum